Ηλειακά Νέα - Νέα & Ειδήσεις από την Ηλεία,Πύργος,Ήλιδα,Ζαχάρω,Ολυμπία.
ΑΚΟΛΟΥΘΗΣΤΕ ΜΑΣ:
Αρχική Γ’ Εθνική: Το πρόγραμμα του 9ου Ομίλου
ΗΛΙΔΑ Κάμπος News - Αποφάσισε η ΕΠΟ: Το οριστικό πλάνο για τη νέα Γ’ Εθνική

Γ’ Εθνική: Το πρόγραμμα του 9ου Ομίλου

Αναλυτικά το πρόγραμμα του 9ου Ομίλου της Γ’ Εθνικής 2020-21:

1η αγωνιστική
Παναιγιάλειος –ΑΟ Διαβολιτσίου
Ζάκυνθος –Διαγόρας Βραχνέικων
Θύελλα Πατρών –ΠΑΟ Βάρδας
Αίας Γαστούνης –Αχαϊκή
Παλληξουριακός –ΑΟ Τσιλιβί
Εθνικός Σκουλικάδου –Πάμισος
Ρεπό:Ναυπακτιακός Αστέρας
2η αγωνιστική
Ναυπακτιακός Αστέρας –Παναιγιάλειος
ΑΟ Διαβολιτσίου –Ζάκυνθος
Διαγόρας Βραχνέικων –Αίας Γαστούνης
ΠΑΟ Βάρδας –Παλληξουριακός
Αχαϊκή –Εθνικός Σκουλικάδου
ΑΟ Τσιλιβί –Πάμισος
Ρεπό:Θύελλα Πατρών
3η αγωνιστική
Παναιγιάλειος –Ζάκυνθος
Θύελλα Πατρών –Ναυπακτιακός Αστέρας
Αίας Γαστούνης –ΑΟ Διαβολιτσίου
Εθνικός Σκουλικάδου –Διαγόρας Βραχνέικων
Πάμισος –ΠΑΟ Βάρδας
ΑΟ Τσιλιβί –Αχαϊκή
Ρεπό:Παλληξουριακός
4η αγωνιστική
Θύελλα Πατρών –Παναιγιάλειος
Ζάκυνθος –Αίας Γαστούνης
Ναυπακτιακός Αστέρας –Παλληξουριακός
ΑΟ Διαβολιτσίου –Εθνικός Σκουλικάδου
Διαγόρας Βραχνέικων –ΑΟ Τσιλιβί
ΠΑΟ Βάρδας –Αχαϊκή
Ρεπό:Πάμισος
5η αγωνιστική
Παναιγιάλειος –Αίας Γαστούνης
Παλληξουριακός –Θύελλα Πατρών
Εθνικός Σκουλικάδου –Ζάκυνθος
Πάμισος –Ναυπακτιακός Αστέρας
ΑΟ Τσιλιβί –ΑΟ Διαβολιτσίου
ΠΑΟ Βάρδας –Διαγόρας Βραχνέικων
Ρεπό:Αχαϊκή
6η αγωνιστική
Παλληξουριακός –Παναιγιάλειος
Αίας Γαστούνης –Εθνικός Σκουλικάδου
Θύελλα Πατρών –Πάμισος
Ζάκυνθος –ΑΟ Τσιλιβί
Ναυπακτιακός Αστέρας –Αχαϊκή
ΑΟ Διαβολιτσίου –ΠΑΟ Βάρδας
Ρεπό:Διαγόρας Βραχνέικων
7η αγωνιστική
Παναιγιάλειος –Εθνικός Σκουλικάδου
Πάμισος –Παλληξουριακός
ΑΟ Τσιλιβί –Αίας Γαστούνης
Αχαϊκή –Θύελλα Πατρών
ΠΑΟ Βάρδας –Ζάκυνθος
Διαγόρας Βραχνέικων –Ναυπακτιακός Αστέρας
Ρεπό:ΑΟ Διαβολιτσίου
8η αγωνιστική
Πάμισος –Παναιγιάλειος
Εθνικός Σκουλικάδου –ΑΟ Τσιλιβί
Παλληξουριακός –Αχαϊκή
Αίας Γαστούνης –ΠΑΟ Βάρδας
Θύελλα Πατρών –Διαγόρας Βραχνέικων
Ναυπακτιακός Αστέρας –ΑΟ Διαβολιτσίου
Ρεπό:Ζάκυνθος
9η αγωνιστική
Παναιγιάλειος –ΑΟ Τσιλιβί
Αχαϊκή –Πάμισος
ΠΑΟ Βάρδας –Εθνικός Σκουλικάδου
Διαγόρας Βραχνέικων –Παλληξουριακός
ΑΟ Διαβολιτσίου –Θύελλα Πατρών
Ζάκυνθος –Ναυπακτιακός Αστέρας
Ρεπό:Αίας Γαστούνης
10η αγωνιστική
Αχαϊκή –Παναιγιάλειος
ΑΟ Τσιλιβί –ΠΑΟ Βάρδας
Πάμισος –Διαγόρας Βραχνέικων
Παλληξουριακός –ΑΟ Διαβολιτσίου
Αίας Γαστούνης –Ναυπακτιακός Αστέρας
Θύελλα Πατρών –Ζάκυνθος
Ρεπό:Εθνικός Σκουλικάδου
11η αγωνιστική
Παναιγιάλειος –ΠΑΟ Βάρδας
Διαγόρας Βραχνέικων –Αχαϊκή
ΑΟ Διαβολιτσίου –Πάμισος
Ναυπακτιακός Αστέρας –Εθνικός Σκουλικάδου
Ζάκυνθος –Παλληξουριακός
Αίας Γαστούνης –Θύελλα Πατρών
Ρεπό:ΑΟ Τσιλιβί
12η αγωνιστική
Διαγόρας Βραχνέικων –Παναιγιάλειος
Αχαϊκή –ΑΟ Διαβολιτσίου
ΑΟ Τσιλιβί –Ναυπακτιακός Αστέρας
Πάμισος –Ζάκυνθος
Εθνικός Σκουλικάδου –Θύελλα Πατρών
Παλληξουριακός –Αίας Γαστούνης
Ρεπό:ΠΑΟ Βάρδας
13η αγωνιστική
ΑΟ Διαβολιτσίου –Διαγόρας Βραχνέικων
Ναυπακτιακός Αστέρας –ΠΑΟ Βάρδας
Ζάκυνθος –Αχαϊκή
Θύελλα Πατρών –ΑΟ Τσιλιβί
Αίας Γαστούνης –Πάμισος
Εθνικός Σκουλικάδου –Παλληξουριακός
Ρεπό:Παναιγιάλειος
Σχολιασμός

Κοινοποιήστε το: