Ηλειακά Νέα - Νέα & Ειδήσεις από την Ηλεία,Πύργος,Ήλιδα,Ζαχάρω,Ολυμπία.
ΑΚΟΛΟΥΘΗΣΤΕ ΜΑΣ:
Ο Βλάχος σφυρίζει την Παναχαϊκή, η Αντωνίου στη Ριζούπολη

Ο Βλάχος σφυρίζει την Παναχαϊκή, η Αντωνίου στη Ριζούπολη



Επιτέλους μετά από μεγάλη αναμονή έστω και τώρα αρχές Νοέμβρη ξεκινάει αύριο το πρωτάθλημα της Superleague 2 ενώ ανακοινώθηκαν και οι διαιτητές.

Ο Βλάχος από την Ανατολική Αττική σφυρίζει τη μάχη της Παναχαϊκής την Κυριακή στα Χανιά ενώ η Ελένη Αντωνίου (φωτό) ορίστηκε να διευθύνει το ματς του Απόλλωνα Σμύρνης με την ΑΕΚ Β’.

Αναλυτικά οι ορισμοί:

Superleague 2 – 1η αγωνιστική

Παρασκευή 4/11 – 15:15

Βόρειος όμιλος

Bέροια-ΠΑΟΚ Β

Διαιτητής: Πουλικίδης (Δράμας)

Βοηθοί: Ζήρδας (Δράμας), Κουβαλάκης (Δράμας)

4ος Διαιτητής: Κεχαγιάς (Κοζάνης)

Σάββατο 5/11 – 15:00

Πανσερραϊκός-Θεσπρωτός

Διαιτητής: Γιουματζίδης (Πέλλας)

Βοηθοί: Δελλιός (Πέλλας), Τσικλιτάρη (Πιερίας)

4ος Διαιτητής: Αργυρός (Πέλλας)

Κυριακή 6/11 – 15:00

Απόλλων Πόντου-Διαγόρας Ρόδου

Διαιτητής: Κατσικογιάννης (Ηπείρου)

Βοηθοί: Λιόντος (Ηπείρου), Μάνος (Λάρισας)

4ος Διαιτητής: Μπούμπας (Ηπείρου)

ΑΕΛ-Ηρακλής Λάρισας

Διαιτητής: Θεοχάρης (Θεσσαλίας)

Βοηθοί: Μπαλάς (Τρικάλων), Γάκος (Φθιώτιδας)

4ος Διαιτητής: Καλαντζής (Θεσσαλίας)

Μακεδονικός-Νίκη Βόλου

Διαιτητής: Δραγούσης (Κιλκίς)

Βοηθοί: Μαλανδρής (Χαλκιδικής), Αναστασιάδης (Σερρών)

4ος Διαιτητής: Δημητριάδης (Χαλκιδικής)

Ηρακλής-Αλμωπός Αριδαίας

Διαιτητής: Μελτζανίδης (Ημαθίας)

Βοηθοί: Δανδανόπουλος (Ξάνθης), Χρυσελής (Ξάνθης)

4ος Διαιτητής: Τσιάρας (Καβάλας)

Δευτέρα 7/11 – 15:15

Παναθηναϊκός Β-Απόλλων Λάρισας

Διαιτητής: Πουλόπουλος (Πειραιά)

Βοηθοί: Γεωργακόπουλος (Πειραιά), Αρμακόλας (Κυκλάδων)

4ος Διαιτητής: Μπαλαχούτης (Πειραιά)

Νότιος Όμιλος

Σάββατο 5/11 – 13:45

Απόλλων Σμύρνης-ΑΕΚ Β’

Διαιτητής: Αντωνίου (Αχαΐας)

Βοηθοί: Οικονόμου (Αχαΐας), Κακαφώνης (Αχαΐας)

4ος Διαιτητής: Χρονάς (Αχαΐας)

Σάββατο 5/11 – 15:00

Επισκοπή-Ολυμπιακός Β

Διαιτητής: Κρασαγάκης (Ηρακλείου)

Βοηθοί: Κομισοπούλου (Χανίων), Μάτσας (Ηρακλείου)

4ος Διαιτητής: Κουκουράκης (Χανίων)

Κυριακή 6/11 – 15:00

Αιγάλεω-ΟΦΙεράπετρας

Διαιτητής: Βάτσιος (Δυτ. Αττικής)

Βοηθοί: Πλάκας (Δυτ. Αττικής), Μανούρας (Δυτ. Αττικής)

4ος Διαιτητής: Αλιάγας (Δυτ. Αττικής)

Ηλιούπολη-Κηφισιά

Διαιτητής: Μαχαίρας (Αθηνών)

Βοηθοί: Αραβίδης (Αθηνών), Τσολακίδης (Αθηνών)

4ος Διαιτητής: Ρεντίφης (Αν.Αττικής)

Καλαμάτα-Ηρόδοτος

Διαιτητής: Στάμος (Ηλείας)

Βοηθοί: Τριαντάφυλλος (Κορινθίας), Σπηλιώτης (Κορινθίας)

4ος Διαιτητής: Τσακάλης (Ηλείας)

Χανιά-Παναχαϊκή

Διαιτητής: Βλάχος (Αν.Αττικής)

Βοηθοί: Βιτσεντζάτος (Αν. Αττικής), Καλλής (Αν. Αττικής)

4ος Διαιτητής: Πατεμπτζής (Ηρακλείου)

Τρίτη 8/11 – 15:00

ΠΑΟ Ρουφ-Προοδευτική

Διαιτητής: Ματσούκας (Αιτ/νιας)

Βοηθοί: Φίλος (Βοιωτίας), Πριονάς (Εύβοιας)

4ος Διαιτητής: Χουλιάρας (Εύβοιας).


Περισσότερα:


Προβολές: 0

Σχολιασμός

Κοινοποιήστε το: